Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - Luaj Luaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2007

2007-09-22T10:59:45

Këngë e albumit:

"Mandarine"
hej qe nga larg shikimi yt me flet të tradhtojn syt nga një ndjenj e nxet
avull leshon mua kur me shikon e ti qdo nat me enderron un jam magnet qe shum ty te terheq dhe nje sekond qdo gje shkon per keq afrohesh pran sikur do te me hash avash o shoku merre me avash

ref2X
luaj luaj me shikime gjuaj ti harron se tjerta po te pret ne shpi
luaj luaj me shikime gjuaj me shikon ne sy e plas me zemer ti

me mua ne pab e ne shtepi me gru a nuk te duket se kerkon ti shum
nje nat me ty hej vetem ne te dy endrra me e bukur qe she ti un jam magnet qe shum ty te terheq dhe nje sekond qdo gje shkon per keq afrohesh pran sikur don te me hash avash o shoku merre me avash

ref4X
luaj luaj me shikime gjuaj ti harron se tjetra po te pret ne shpi
luaj luaj me shikime gjuaj me shikon ne sy e plas me zemer ti.


Ky tekst u dërgua nga  mergime
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...