Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Pse Unazën Time Mban?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Unazën Time Mban?".
3. Video është e këngës "Pse Unazën Time Mban?", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Pse Unazën Time Mban?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Teksti:

Aida Baraku

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"Mandarinë"

Komente

3 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Ti moj zemer me pas dit shirtin sa ma ke merzit kishe ardh em kerku falje e jo me më len me 1000 gajle unazen time ne gisht e mban dhe vajza te tjera ke pran por unaza nuk o zingjir ty zemren asgje nuk ta lidh

ref.Pse unazen time mban tjerave syt kurr nuk ja ndan ju thua bol e bukur je me mua me nuk je pse unazen time mban viti me kater stin na mban nuk te dua edhe nese ti qan x2

Zemer femre ne gjoks un kam sa fort rrahu sot kur u pam fluturoi shikimi im ti ende e mban at kujtim por unaza per ty o veq nje cop zbukurimi e thjesht dhe mbaroi nje histori thjesht nuk qe dashuri


Ky tekst u dërgua nga  egzona
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet