Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - Ti S'e Ke Idene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mandarine"
aaaaa nannana aaaa naaannnaaa.
nouonounou haaaa haaa nananana houohouo.

Ktheje koken pak mos me ler kaq keeq sa te dua ende nuk e more vesh kur rri vetem sje
gjithmon si n'hare se zbulova cila po te pelqen.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene me ato qe rri nuk afrohen joo as te gjuri im.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.

aaaaa nannana aaaa naaannnaaa.
nouonounou haaaa haaa nananana houohouo.

Ktheje koken pak mos me ler kaq keeq sa te dua ende nuk e more vesh kur rri vetem sje
gjithmon si n'hare se zbulova cila po te pelqen.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene dhe sme sheh ne syy se e lire un jam te jetoj me tyy.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.

haaaaa haaaaa.

Ti se ke idene ne qfar gjendje jam zemra ime
digjet si nje vullkan, ti se ke idene dhe sme sheh ne syy se e lire un jam te jetoj me tyy.

Ref:
Ajo qe ke pran po ta humb kete nat behu djal i mir e mos u knaq me pak lojrat qe i ben nuk
pin uje tek une zjarri im eshte ai qe ty te ngroh me shumm.


Ky tekst u dërgua nga Arlinnda
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...