Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - What's Love Got To Do With It

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What's Love Got To Do With It".
3. Video është e këngës "What's Love Got To Do With It", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - What's Love Got To Do With It  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "What's Love Got To Do With It" kënduar nga Bleona Qereti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dafina Zeqiri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

You must understand thought the touch of your hand
makes my pulse react
that it's only the thrill a boy meeting girl opposites attract
it's physical only logical you must try to ignore
that it means more than that

Oh what's love got to do got to do with it
what's love but a second-hand emotion
what's love got to do got to do with it
who needs a heart when a heart can be broken

It may seem to you that I'm acting confused
when you're close to me
if I tend to look dazed I read it someplace I've got cause to be
well there's a name for it there's a phrase that fits
but whatever the reason you do it for me

Oh what's love got to do got to do with it
what's love but a second-hand emotion
what's love got to do got to do with it
who needs a heart when a heart can be broken

I've been taking on a new directoin but I have to say
I've been thinking about my own protection
it scares me to feel this way

Oh what's love got to do got to do with it
what's love but a second-hand emotion
what's love got to do got to do with it
who needs a heart when a heart can be brokenMë Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet