Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleonard Metalia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Has 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Bleonard Metalia është një poet i vogël. Jeton ne Tiranë, Shqiperi, por është nga Hasi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Tags: Bleonard Metalia

Komente 0