Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Dhe Pupi
Nuk ka akoma asnjë votë

Blerim Dhe Pupi është duo artistësh. Në Maj 2008, Blerim e Pupi marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Patriarkal".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist