A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerina Balili - Dua Te Shoh Syte


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2013

2013-11-19T19:29:34

Participating in

Musical-Fest 2013


dua te shoh syte me lotet si krua
si ujvare mali ne faqet e tua
dua te shoh syte me lotet si krua
si ujvare mali ne faqet e tua

mjere un e mjera si duroj pa tyja
harram kush ska ndjere ceshte dashuria
mjere un e mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria

te te shoh nga afer mall ne zemer shkruar
shkruhet emir im apo eshte harruar
te te shoh nga afer mall ne zemer shkruar
shkruhet emir im apo eshte harruar

mjere un e mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria
mjere un e mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria

nuk do kete me vdekje per mua per tyja
ne befshim gabime na falte perendia
nuk do kete me vdekje per mua per tyja
ne befshim gabime na falte perendia

mjere un e mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria
mjere une mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria

mjere une mjera si duroj pa tyja
harram kush ska ndjere ceshte dashuria
mjere une mjera si duroj pa tyja
haram kush ska ndjere ceshte dashuria


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019