A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Blerina Balili - Puthjet Numerojme


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/06/2015

2015-06-29T09:43:33

Ky baluke dredhuri si me dore i zgjedhuri sec me mori vjedhura dy a tre te puthura. Ky baluke dredhuri si me dore i zgjedhuri sec me mori vjedhura dy a tre te puthura.

REF.:
Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja
Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja

Ike ti dhe vapa zuri vapen se duron as guri me mire mos me puthje fare nuk shuhet zjarri me zjarre. Ike ti dhe vapa zuri vapen se duron as guri me mire mos me puthje fare nuk shuhet zjarri me zjarre.

REF.:
Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja
Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja

Mos ma mbaj koken perpjete desha pa te putha vete nuk mi more po ti fala si futet bregu te vala.Mos ma mbaj koken perpjete desha pa te putha vete nuk mi more po ti fala si futet bregu te vala.

REF.:
Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja . Jo e jo sme vodhe gje jo asnje te puthure vertet beja sikur zdoja por puthjet i numeroja .


Lyrics submited by  ROMINA
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019