A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Balili - Beqarin Ti Sot E Le


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/02/2017

2017-02-06T20:27:35

Nuse te beri babai
Te hapesh shtepin e re
Hidhe vadhen mere shtruar
Beqarin ti sote e le 2×

Nene moj te Kam ne gji
Do benem dhe un si ti
Porosite qe me ke dhene
Mu ne zemer I Kam ven 2×

Mere shkruaj moj manare
Se dhe Sot ti je beqare
Puthe nenen qe te riti
Shiko ter muntin te riti

Nene moj te Kam ne gji
Do benem dhe un si ti
Porosite qe me ke dhene
Mu ne zemer I Kam ven 2×

Shi vellan po qan me lote
Se nga ty nuk ndahet dot
Te vuri florinjte te balli
Ta puthesh kur te mer malli

Nene moj te Kam ne gji
Do benem dhe un si ti
Porosite qe me ke dhene
Mu ne zemer I Kam ven 2×


Lyrics submited by Eleni vassy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019