A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blerina Balili & Kleandro Harrunaj - Do Shijoj Rinin


Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2017

2017-04-15T18:00:01

See Also

Kleandro Harrunaj


Do shijoj rininë sa të jem beqar
s'po vendos për nuse, nuse për të mar(x2)

Të rënda fjalët e tua djalo more djal
mati kur i thua, s'do jesh gjithmonë beqar(x2)

Erdhi kohë e keqe për brezin e ri
s'po vendos djali për nuse, nuse për shtëpi

E erdhi kohë e keqe, dhe ditë e vështirë
nuk gjen dot nje djal, nje djalë te mirë

Do shijoj rininë sa të jem beqar
do shijoj unë jetën kokën pa e carë(x2)

Gëzoje rininë, rininë dhe sevdanë
po si e ke nis o djal do gjesh belanë(x2)

Erdhi kohë e keqe për bresin e ri
s'po vendos djali për nuse, nuse për sthtëpi
E erdhi kohë e keqe, dhe ditë e vështir
nuk gjen dot një djal, nje djalë të mirë(x3)


Lyrics submited by Joannaaa




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019