Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blerina Balili - Me Zuri Rakia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Zuri Rakia".
3. Video është e këngës "Me Zuri Rakia", por nuk këndohet nga Blerina Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blerina Balili - Me Zuri Rakia  (Feat. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Ergys Hyka

Teksti:

Armand Trebicka

Orkestrimi:

Rino Boci

Komente

Asnjë Koment

08/01/2021

2021-01-08T17:00:11+00:00


"Me Zuri Rakia" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Blerina Balili.
Do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni me tekstin e kësaj kënge.
Videoklipi nga Blerina Balili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Ergys Hyka
Teksti: Armand Trebicka
Orkestrimi: Rino Boci
Audio & Video Produksioni: Elite Production
Videographer: Ledio Guri
Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blerina Balili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë