Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Balili - Xhelozia Apo Sevdaja? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur një zemër çahet thyet nga dhimbja mallkon dhe nënën sot vër dorën se skam faj ah lot e mij të mos ven dëmë

Strofa 1) (2x) Se ka njerëz në këtë bot që japin dhimbje dhe lot un do vazhdoj rrugën time ah ju kam lën të madhin zot

Refreni)(2x) Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara

Strofa(2) Çfare keni ju brenda zemrës gjak a helm o more shok kush guxon të më prek familjen botën tu tua shemb mbi kok

Refreni)(2x) Xhelozia,apo sevdaja kush nga këto të vret më para më besoni që të dyja jan armike të pandara


Ky tekst u dërgua nga Anada


Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2021
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Florjan Sacma
Kitare: Xhulio Imeri
Audio: Eran Pro Studio
Më Shumë Këngë Nga Blerina Balili:


Komente mbi këtë këngëBlerina Balili - Xhelozia Apo Sevdaja?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia Apo Sevdaja?".
3. Video është e këngës "Xhelozia Apo Sevdaja?", por nuk këndohet nga Blerina Balili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.