Blerina Braka & Shpat Kasapi

Zogu Ti ➡ Пиленце

 Shqip ➡  Bullgarisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Zogu Ti

Shpat Kasapi:

Hajde zemer,po te pres
Jo mos,u vono
Ti e di shume mire,qe nuk kame kohe
Kam vajza,te tjera plot
Shpirt,me beso
Po kjo zemer,vetem ty,te do

Blerina Braka :

Zogu ti,me degjo
Zemer tjeter,ti mos kerko
Se veshtire,do ta kesh
Femer tjeter,si une,te gjesh

REF 2 -Bashke :

Ah dashuri,dashuria jone
Nje here vuan,nje here gezon
Ah dashuri,dashuria jone
Si nje loje,qe nuk perfundon

Shpar Kasapi :

Mendja pse,tek ty,me rri
As vet,nuk e di
Ta kete emrin,valle kjo,dashuri
Nje sekond,ma shume pa ty
Jo nuk mund,te rri
Zemer nuk kam faj
Per ty,kam mall

Blerina Braka :

Zogu ti me degjo
Zemer tjeter,ti mos kerko
Se veshtire,do ta kesh
Femer tjeter,si une,te gjesh

REF 2 -Bashke :

Ah dashuri,dashuria jone
Nje here vuan,nje here gezon
Ah dashuri,dashuria jone
Si nje loje,qe nuk perfundon

Ah Dashuri,dashuria joo--oo-o-o-oo
Ah Dashuri,dashuria joo--oo-o-o-oo

REF 2 -Bashke :

Ah dashuri,dashuria jone
Nje here vuan,nje here gezon
Ah dashuri,dashuria jone
Si nje loje,qe nuk perfundon


Пиленце

Шпат Касапи:
Хайде, сърце мое, още ли да те чакам
Не, не се бави
Знаеш добре, че нямам време
Пълно е с други момичета
Но вярвай ми, душа моя,
Това сърце иска само теб

Блерина:
Пиленце, чуй ме
Друго сърце ти не търси
Трудно ще намериш
Друга жена като мен

Заедно:
Ах, любов, нашата любов
Веднъж страда, веднъж се радва
Ах, любов, нашата любов
Като една игра, която няма край

Шпат Касапи:
Мислите ми защо само при теб стоят
И аз самият не знам
Това име, този танц, тази любов
И една секунда повече без теб
Не, не мога да остана
Не съм виновен, сърце мое,
Че тъгувам за теб

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019