A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Blerina Braka - Hajde Ti  (Feat. Kastro Zizo)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2008

2008-01-28T16:18:03

Featuring

Kastro ZizoIt's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Ti" sung by Blerina Braka.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Skizz - Hajde Ti

Tu pi bari birra
Asniher su kfilla
Qoje ni tekila
Ikim na te villa

Chillin e kem shtru me havera
Rabi te na kull po vjen era
Veq tu pi me llull lule po vjen era
Ganja in ma brain hajde pi mos rri te dera

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Bridge

A la la la
Mari huana marihuana

A la la la
Mari huana marihuana

Jo mos e mshef. Jo mos e mshef
E din qe e pim e din qe e pim
Kosov shqipni
Gilan prishtin
Shkup tiran
Kejt e pim

Spllifin a day
Tripa kena knej
Ekipa si gripa
Monotonin ta thejm
Me gjipa tu sill
Chillin mrapsht e kthejm
Sdina mu anku se tonat i kem

Chorus

Hajde ti hajde hajde
Dhipa edhe splifa kena na me gajbe
E ti lej gajlet
Meri edhe shoqet edhe hajde

Sadik Kadriaj - Hajde Ti

Nena shqiperi
vendi im i dashur
nena shqiperi
per ty na rreh zemra plot me dashuri nena shqiperi nena jon e madhe mbi te gjitha dua njerzit edhe malet.

Rovena Stefa - Hajde Ti

Eltoni:
SONTE TY TE PRE NE KETE NATE
BASHKE DERI NE MENGJES LE TE JETE KJO NATE E ZJARRTE
Rovena:
SONTE NUK KA KUFI PER NE TE DY
DO TE JEMI VETEM UNE DHE TI
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke:
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL

Eltoni:
SONTE TI KERCEN LART MBI TRUPIN TIM
NESE DASHURIA SHKRIN MUA ZEMER ME BEN VIKTIME
Rovena:
PER ASGJE MOS MENDO JO JOOO
SE NUK KA SHPETIM JO JOOO
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke: ref2x
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019