Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Braka - Ishe Lyrics

Ju keni votuar
★★★★
Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Lotin e dënesës
para teje s’qava
Pikn’ e vetme e fsheha unë në dorë

Prushin e dashnisë
Nga hiri e ndava
Do ta mbaj unë thellë në kraharor

Sa m`u thy zemra, sa m`u thy zemra

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe muzika ime
A don mo nga jeta ime

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe vet vetja ime
Si po jetoj pa t’par

Gurin e pendesës
Dot jo nuk ta fala
Ma solle sot përpara si dhuratë

Dhimbjen si nënkresë
Me thonj unë e grisja
Se me tradhëtinë flija çdo natë

Sa m`u thy zemra, sa m`u thy zemra

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe muzika ime
A don mo nga jeta ime

Se ti për mua
Se ti për mua
Ishe vet vetja ime
Si po jetoj pa t’par
Blerina Braka
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Pandi Laço


Blerina Braka - Ishe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishe".
3. Video është e këngës "Ishe", por nuk këndohet nga Blerina Braka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Braka:


Komente 0