Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Zemra Ime S'me Degjoi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Cdo gje fotografi
Njerezit, ti dhe qyteti
cdo gje behet gri
s'jemi dy jemi vete i treti
Vrapoj ... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj ... une
te harroj cfare s'isha

Ref
U deva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi.

Sot nuk eshte me dje,
as une nuk jam atje
atej ke mbetur ti pa mua
mos prit te vij nuk dua
Vrapoj... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj... une
te harroj cfare isha

Ref
U deva, zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi


Ky tekst u dërgua nga Isja

Blerina Matraku - Zemra Ime S'me Degjoi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime S'me Degjoi".
3. Video është e këngës "Zemra Ime S'me Degjoi", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:


Komente 0