Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Laja Laja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

laja laja me lot
laja laja me kot
sot nuk jam me e forte

laja laja me lot ne sy
laja laja per ty
pse nuk je me aty

sa i ftoht
sa i ftoht
eshte nje lot
pa ty ne kte bot

do ti lutem nates
nje yll te bjere
syte e tu
dua ti shoh edhe nje here
shpirti im pa ty nuk gjen me sherim

zbrite e fshije
ti lotin tim
oh aati im

laja laja
laja
laja laja
laja

laja laja
laja
laja laja
laja

laja laja laja me lot
fjalet qe smi the dot
sa veshtire e kam sot

laja laja laja me kot
zemra nuk i mban dot
sa peshon sot nje loot

sa i ftoht
sa i ftoht
eshte nje lot pa ty
ne kte bot

do ti lutem une nates
nje yll te bjere
syt e tu dua ti shoh dhe nje here

shpirti im pa ty nuk gjen me sherim
zbrit e fshije
ti lotin tim
oh aati im

laja laja
laja
laja laja
laja
laja laja
laja
laja laja
laja

neeeeeeaaeeeeeee

naaa
naaaaaa
naaaaaaaaaaaaaahaaaaa

laja lajaaa lajaaaaah


Ky tekst u dërgua nga borlinda xhika

Blerina Matraku - Laja Laja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Laja Laja".
3. Video është e këngës "Laja Laja", por nuk këndohet nga Blerina Matraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Matraku:


Komente 0