Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina - Nese Behem Yll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

A mendoj mendoj per ty
ti je largu me lot ne sy
as vet se di pse e kuptoj
at qast kur the kurr ste harroj

te kerkoj ne enderrime por ste gjej
kerkoj buzet aromen tende por si ndjej
nuk e di a esht gabim apo faj
qe vazhdoj per se gjalli te te qaj

por tani e di qe nuk vjen
ndoshta ti me ke harru
dikur ti qaje tani qaj un
ndonese ngjitem lart lart ne qiell
behem yll a behem diell
mos me kerko se dot sme gjen...
ref 2 her


Ky tekst u dërgua nga  ardianBlerina
Publikimi: 26/03/2009


Blerina - Nese Behem Yll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Behem Yll".
3. Video është e këngës "Nese Behem Yll", por nuk këndohet nga Blerina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina:


Komente 0