Blero

Kush Ishte I Dashuri I Afronës Para Bleros?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-07-2015]
Paraqitja e Bleros me të dashurën e re, modelen Afrona Dika ka shtyrë përdoruesit e Facebookut tia mbushin faqen e Bleros me informata dhe foto të dashurës së tij të re duke ia përkujtuar se njëjtë sikur ai që ishte me Teuta Krasniqin, edhe Afrona kishte një lidhje.

Në një foto të postuar dhe që i takon vitit 2012, shkruan se Afrona ishte në romancë dashurie me këngëtarin Valton Krasniqi, transmeton arbëresh.info

Lidhja e tyre është bërë në kohën kur Afrona ishte pjesë e VIP Shpija.
 (Arbëresh.Info)

Kush Ishte I Dashuri I Afronës Para Bleros?


Komente 0