Blero

Afrona – Bleros: Më Vjen Keq Cfarë Kam Thënë ..

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-10-2015]
Cifti i njohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, gjërat personale nuk përtojnë që t’i ndajmë me miqtë e tyre, duke mos përjashtuar as të tjerët.

Dhuratat ndaj njëri tjetrit, dashurinë, madje edhe fotot nga shtrati, i kanë ndarë s’bashku me miqtë e tyre, shkruan Indeksonline.

Duket, sikur cifti në fjalë, kërkojnë doemos vëmendjen e publikut. “Më vjen keq cfarë kam thënë kur kam qenë e zemëruar”, ka shkruar Afrona drejtuar Bleros.
 (Indeksonline)

Afrona – Bleros: Më Vjen Keq Cfarë Kam Thënë ..


Komente 2