Blero

A Janë Martuar Blero Dhe Afrona?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-11-2015]
Cifti i njohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, duket sikur po shijojnë muajin e mjaltit.

Blero dhe Afrona këto ditë po qëndrojnë në Barcelonë, ku dhe duket se po kalojnë kohë të mirë me njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.

Më poshtë mund të shihni disa foto të cifti në fjalë. (Indeksonline)

A Janë Martuar Blero Dhe Afrona?


Komente 0