Blero

Blero Ndihet I Tradhtuar

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-11-2015]
Këngëtari Blero ka lansuar këngën e tij të re “Pse” një këngë që thotë se ka të bëj me jetën e tij private

Express Rozë e ka intervistuar atë dhe ai ka dhënë të kuptohet se ndihet i tradhtuar nga ish bashkëshortja e tij aktorja Teuta Krasniqi.

Për këtë këngë Express ka dashur ta intervistoi Teutën por aktorja nuk ka pranuar që të prononcohet.
 (Gazeta Express)Komente 0