Blero

A Janë Martuar Blero Dhe Afrona?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-12-2015]
Çifti që gjithmonë bën vend për një titull në faqet e mediave rozë, me sa duket e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtari Blerim Muharremi dhe e dashura e tij Afron Dika, kanë publikuar një fotografi krejtësisht të zakonshme në një lokal nate, por është mbishkrimi ai që zgjon shumë kureshtje.

“Po unë dua”, ka shkruar Blero në përshkrimin e fotografisë që e ka publikuar në instagram.

Ai nuk ka dhënë asnjë shenjë e as një detaj tjetër që të lë të nënkuptohet se është martuar tashmë për herë të dytë, por mbishkrimi në anglisht “Yes I do” është fraza më e përdorur kur një çift pranon të hyjë në martesë para ofiqarit apo një predikuesi fetar.
 (klankosova)

A Janë Martuar Blero Dhe Afrona?


Komente 0