Blero

Blero Tregon Se Nuk Do Të Bënte Duet Me Reperin Mc Kresha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-03-2016]
Këngëtari Blero ka qenë sot i ftuar në emisionin "1 kafe me Labin" ku ka shpalosur disa nga të rejat e tij më të fundit si dhe ka folur rreth bashkpunimit të tij me Soulkid.

I pyetur nga moderatori Labo se me cilin këngëtar apo reper ai nuk do të bënte kurrë duet Blero u përgjigj se me MC Kreshën nuk do realizonte kurrë një bashkpunim.

Nuk dihet ende nëse relacionet mes tyre janë të acaruara mirëpo Blero pas një hezitim bëri sot një deklaratë të tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Blero Tregon Se Nuk Do Të Bënte Duet Me Reperin Mc Kresha


Komente 0