Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Faleminderit Nënë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Ahhh, kjo këngë dedikohet për Nënën time!!

Ti je një yllë që gjithmonë mbi mua ndriqon
edhe kohët t'vështira ti mua më don
Nëna ime ty të falenderoj për çdo gjë që m'dhuron

Tash erdhi koha për një drejt vjesht të gjatë
për Nënën time që gjithmonë ajo pranë meje qëndron
dashurija ime ndaj teje kurr s ndalon ti më kupto mua
dhe gjithmonë për mu je ti Nënë dua
unë du ta them ty vetëm një fjalë Nënë
të falenderoj dhe shumë të përqafoj

Ti je aty, ti je aty për mu
veq një fjalë tash ta them unë dua

Ti je një yll që gjithmonë mbi mua ndriqon
edhe kohët t'vështira ti mua më don
Nëna ime ty të falenderoj për çdo gjë që m'dhuron (2x)

Me një buzëqeshje ti mua më qetëson
sa herë të shoh unë, e di se me ty unë mund të besoj
problemet e mia jan dhe problemet tua
për atë të dua se ti mu më bëre ky qe jam
fjalët e mia s'mund ti shprehin ndjenjat
mos harro ti Nënë për mua gjithqja qka je

Ti je aty, ti je aty për mu
veq një fjalë tash ta them unë dua

Ti je një yllë që gjithmonë mbi mua ndriqon
edhe kohët t'vështira ti mua më don
Nëna ime ty të falenderoj për çdo gjë që m'dhuron (2x)

(heeeeeeeeej)
(houuuuuuuuu)

Faleminderit që je gjithmonë pranë meje
Çdo hap ne jeten time , ti je aty
Ti je ylli që ndriqon në jetën time

Ti je një yllë që gjithmonë mbi mua ndriqon
edhe kohët t'vështira ti mua më don
Nëna ime ty të falenderoj për çdo gjë që m'dhuron (4x)


Ky tekst u dërgua nga Mendi & Tba & UnikkatilBlero
Publikimi: 01/12/2004


Blero - Faleminderit Nënë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faleminderit Nënë".
3. Video është e këngës "Faleminderit Nënë", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0