Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Dashuri Pa Fund Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Hoooou hooooou --- naranara

Mos ri ne vetmi vajz eja ti te un
Me thuj se kush te ka tradhtu
Ama dorën t'lutem dhe mos u frigo
Se dashurija nuk ka fund

Për çdo ditë, dhe për çdo natë
Për ty unë ëndrroj, vetëmija m'mbulon
Asgjë s'dëshiroj, t'lutem ti m'beson
Se me mu ti do të shijosh

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Koha po kalon
Ti ende nuk kupton
Se qka në jetë ty të mungon
Hape zemrën ti, pranoje dashurinë
Se një ditë do t'jetë shumë vonë

Tash më thuaj a do t'jem te unë, a do t'jem te unë
Veq për ty unë jetoj, po t'lutem kuptom
disa ëndërra ti plotsoj

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Ku ti fshej un ndjenjat baby
se vetem ty te du
dhe kurr me sdo te jem i lumtur nese un nuk jam me ty

Dashuri pa fund
Do të ofroj unë ty
Dashuri pa fund
Dhe asgjë tjetër (2x)

Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu
Se vetëm ty të dua
Eja ti te unë, mos më le të vuj
Ama dorën mu


Ky tekst u dërgua nga lume a.k.a miss'albaBlero
Publikimi: 01/12/2004


Blero - Dashuri Pa Fund
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Pa Fund".
3. Video është e këngës "Dashuri Pa Fund", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0