Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Blero - Ti Je Krejt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hapi I Pare"
Huuuuu_uuuu_uuuuu
Yeah yeah

Të gjitha për ty unë do ti harroj
Gjithçka për ty unë do t'bëja tash
Gjithnjë do humb unë kurr sdo të fitoj
Por edhe i humbur të dëshiroj

Se ti për mua je
Ilaq bërë - smundjen ma largon
Dhe pse për mua je problem që zgjedhjen komplikon

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

Ti je si një ëndërr që dëshiroj
Ta shoh çdo natë dhe du ta përjetoj
Ti je si një këngë që preferoj
Dhe sa më shpesh unë dua ta ndëgjoj

Se ti për mua je
Ilaq bërë - smundjen ma largon
Dhe pse për mua je problem që zgjedhjen komplikon

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

Kam tash unë vetëm një dëshirë
Qe ti ta kuptojsh dhe ta dish se sa të dua unë ty
Dhe sa ti më bën të lumtur

Houuuuuuuuuu

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

(gjithçka për mua je --- houuu_uuuu_oooo_uuuuu)
(ti je _ _ _ ti je krejt)


Ky tekst u dërgua nga lume a.k.a miss'alba
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet