Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '05"

Këngë e albumit:

"Bashkë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Me lere ti prek floket
Ngadale tet ledhatoj
Me lere ta them nje fjale
Tet t'them qe te dashuroj

Mos i hap krahet qe te fluturojsh
Hapi krahet tash te me perqafo
Un nuk levizi do t'jam si akull i ngrit
Afrohu ti puth buzet ta shuaj ket deshire

Ref 2x:
Te dua shume te dua
Per ty e fali jeten
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen

Prane meje ulu
Ketu jam po t'pres
Eja tash ti zemra ime
Mos me le qe te vdes

Afrohu ngadale'dal ti dhe me fal ngrohtsi
Qendro me mua sonte nuk do t'pendohesh ti
Afrohu sa me afer n'sy mua me shiko
Te lutem me thua nje fjale me thua qe me do...

Te dua shume te dua
Per ty e fali jeten
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen

o_O_o_O_o_O_o
o_O_o_O_o_O_o
o_O_o_O_o_O_o
o_O_o_O_o_O_o

o_Uo_Uo_uo_uo
o_Uo_Uo_uo_uo
o_Uo_Uo_uo_uo
o_Uo_Uo_uo_uo

Ref 4x:
Te dua shume te dua (te dua)
Per ty e fali jeten (per ty e fali jeten)
Edhe nese s'me pret
S'ma humb mua shpresen


Ky tekst u dërgua nga Riksona   Donaa93swe
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet