Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Blero - Dashurova (Loçkë)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Falma"


ooooo qe nga dita kur t'humba lock
ooo kurr me dielli nuk ndriçon
ooo nuk degjova kur ti vajtojshe
oooo dhimbjet tua ti mi tregojshe
tash ne dor kam letra tua i lexoj me lot e lutna qe ti t'jesh mir e mos te vuash nuk e meriton ni tjeter si muaaa.

ref: me deshte me zemer ta ktheva shpinen ma fale shpirtin ta dhash vetminee e di qe me don e din qe te dua zoti nuk e paska shkruar ne te dy ne te dy te jem t'bashkuar

ooo e di si ti un nuk do te gjej
ooo me durove pran meje qendrove
oooo fjalt e tjerve si degjove
ooooo me besove me dashurovee
kerkoj falje per ato dhimbje, kerkoj falje qe t`lendova me ty vdic dhe zemra ime qe at dit kur u largove

ref:me deshte me zemer ta ktheva shpinen ma fale shpirtin ta dhash vetminee e di qe me don e din qe te dua, zoti nuk e paska shkrua ne te dy ne te dy te jem bashkuar

uuu te dua


Ky tekst u dërgua nga  gresa   anggel
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet