A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Crazy  (Feat. Leonora Poloska)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2008

2008-05-19T00:00:00

Featuring

Leonora Poloska

Video Produksioni:

Tomato

Këngë e albumit:

"Inbox Compilation"

Pjesëmarrëse në

VFM 2008


Uuuu..Cekic...
Houu... Blero..
Crazy...Nora...Crazy
Houuu..
Yei Yei Yeiii Ooo Ooo!

LEONORA:
Ora 12
E pres qe të më thrret.
Zerin t'ja degjoj
Sa here dua ti tregoj.

BLERO:

Ende gjum nuk kam
Edhe pse i lodhur jam.
Zemër ku je, zemër ku jeee.

NORA&BLEO

Ajo dite do t"vi,
T'jemi bashk të dy.
Tët puth, tet perqafoj,
me ty gjith jeten ta jetoj.

REF:

Crazy, ti m'ke bo Crazy
engjulli i jetes që kerkoj,
largesia s'duhet t'na pengoj
Crazy, të dashuruar,
as dit as nat s'do me mjafton
me ty do t"jam gjithmonë,
pergjithmonë, pergjithmonë.

NORA:

Menyra se si flet,
me syt e tu me vret
Shpirti po me qan,
vuaj që nuk të kam praan.

BLERO:

N'mendje mke blloku,
krejtsisht ke ndryshu.
Jo s'të kam harru,
çdo dite me shume te du

NORA&BLERO
Ajo dit do t"vi,
të jemi bashk të dy.
Tët puth, tet perqafoj
më ty gjith jeten ta jetoj.

REF:

Crazy, ti m'ke bo Crazy
engjulli i jetes që kerkoj,
largesia s`duhet t`na pengoj.
Crazy, të dashuruar,
as dit as nat s'do me mjafton
me ty dot jam gjithmonë,
pergjithmonë pergjithmonë.

Oooo Oooo
Mmmm BaBy
O Oo BaBy BaBy !!!

REF:

Crazy, ti m'ke bo Crazy
engjulli i jetes që kerkoj,
largesia s`duhet t`na pengoj.
Crazy, të dashuruar,
as dit as nat s'do me mjafton
me ty dot jam gjithmonë,
pergjithmonë pergjithmonë.


Ky tekst u dërgua nga Naxhie
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019