Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Un Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3

hooooouhhhoo
Pse te dua nuk e di
pse me ben te ndjej per ty
pse kte gje un nuk e kuptoj
se kuptoj
skam besuar kurr ne jet
skam kuptuar qe do tjem
skam kuptuar qe dashuroj
ohhh sa mir ndjehem kur jam me ty,
dua tjem pran gjithmon ne te
dy

Ref:
un me ty ndriqoj
un me ty jetoj
un per ty do tbej gjithqka me tej te jetojm
ne te dy shkelqejm
ne te dy e diim
ne te dy do tjem nje dashuri e vertet

Ti me ben te lumtur mu
ty te kam kerkuar un
ti je drita qe me ndriqon
me ne fund te gjeta shpirt
me shum vite qe tkam lyp
ti me solle ket dashuri
hoooo o sa mir ndjehem kur jam me ty
dua tjem pran gjithmon ne te dy

un me ty ndriqoj
un me ty jetooj
un per ty do bejj gjithqka me tej te jetojm
ne te dy shkelqeeejm
ne te dy e dim
ne te dy do te jem nje dashuri e vertet


Ky tekst u dërgua nga  bulzaBlero
Publikimi: 01/12/2007


Blero - Un Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Me Ty".
3. Video është e këngës "Un Me Ty", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0