Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Blero - Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Falma"
Huuuuuu!

Më beso kur t'them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt, ty t'kam gjitçhka
Për mua je e vetmja.

Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj ty, mendoj ty
Le ta din të gjithë këtë gjë
E imja je, e imja je.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mija dhe provo
Të dua për jetë këtë mos e harro

Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj ty, mendoj ty
Le ta din të gjithë këtë gjë
E imja je, e imja je.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.

Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo, sonte jem ne dy
Kam kërkuar shumë asnjë nuk gjeta dot
E vetmja je n'këtë botë, je n'këtë botë.


Ky tekst u dërgua nga  suadd
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet