Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Me Thuaj Kush Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

houuuuu ehhhhh....

Per 1 qast mbeta i habitur
nga shikimi yt i tronditur
se qka ndodhi un nuk edii
un dua ta di se kush je tii

ne deja vu un e perjetovaa
1 moment kur u ndal dhe koha
e kuptova se diqka me ndodhi
prezenca jote ma humb kontrollin

tash ofrohuu ti edhe 1 hap ...

ReF.
Me thuaj kush je ti
qe me ben te ndjej diqka qe nuk e kom pritt
houuu oouuuu

Ke 1 bukuri te jasht zakonshme
me 1 stil qe te ter t'veqantin
1 buzqeshje 1 fjal ma thua
sonte ti duhet t'jesh me mua
leri shoqet edhe na shok kemii
ikimi bash shkoim nee Hotel .......
ti harroim te gjitha let jem me ty
mos me le te pres eja tii

tash ofrohuu ti edhe 1 hap ...

ReF.
Me thuaj kush je ti
qe me ben te ndjej diqka qe nuk e kom pritt
houuu oouuuu


Ky tekst u dërgua nga Dorentina Prenka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Blero
Publikimi: 17/04/2009


Blero - Me Thuaj Kush Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Thuaj Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Me Thuaj Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0