Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - I Hate U (llokumja)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Hate U (llokumja)".
3. Video është e këngës "I Hate U (llokumja)", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - I Hate U (llokumja)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Tara"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Uuuuuuuooohhhhhhhhhhhhhuuuuuuuu
Hej je hej jeeeeeeeeeee

Thon se rrasti ësht mbreti i botes... por un kurr se kam besuar..
gjithqka ndryshoj te unë per një natë.. sa qe dhe vetën e kam befasuar uhuuhuhuuhuhuhuhuhuhuhuhuuhuhuh

Ti.. Ti ma ktheve shpresen vullënetin për të jetuar..
me ktheve dhe dritën dhe rrezen.. më ne fund jam duke ndriquar..
e di që është heret po të ndjej ne qdo qelizë ne trupin tim

oho hooh ohoho shpëtimtarja ime je ti..
me ty ka ka gjithqka kuptim gjithqka kuptim.. i hate you.. you know you know i do..
don't wanna say i love you, cause it could turn to blue

i hate you.. you know i do.. don't wanna say i love you, cause it cause it could turn to blue..
i hate you.. you know you know i do..
don't wanna say i love you.. cause it could turn to blue

i hate you.. you know i do.. dont wanna say i love you cause it cause it could turn to blueee...


Ky tekst u dërgua nga I Hate U Baby   green4   mendiim91
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet