Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Sinorita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Tara"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Cekic & Big basta & Blero ohohooh jejeje

Ok kthehu knena ngo veq pak s'du skena
ej ju trip lip lip nij baby you shine like ice
un e di qe ti je gati për këtë natë baby je je gati per mu qart
Ti je ajo qe mua frymem ma ki ndal just work work it work ej ej ej
je e vetjma me nje stil qe të gjithë i qartë kalle sante baby

Sinorita sa shum po me pelqen
sinorita qashtu qyhs po kcen
Sinorita afruhu ma ngat
sinorita ti je shum hot
Pop those bottles where my ladies at
Pop those bottles where my playaz at

Më pëlqen mir po dokesh e vërtet është se um lodhe hey i like your style
baby super stile ti e di qe te un nuk shitesh mos u mundo
baby dërzohu te B L E R O ohoho dhe mendja sante në ty e kam just work it work it ejehejehhe po e shoh qe edhe ty po te pelqej po te pelqej

Sinorita let me be your man
sinorita sa shum po te pelqej
sinorita qashtu siq po kcen
sinorita ofruhu ma ngat ma ngat
sinorita ti je shum hot
Pop those bottles where my ladies at
Pop those bottles where my playaz at

Pop those bottles in the air where my ladies at
Pop those bottles in the air where my playaz at

Pop those bottles in the air where my ladies at
Pop those bottles in the air where my playaz at

Sinorita sa shum po me pelqen
sinorita qashtu qysh po kcen
sinorita afruho ma ngat
sinorita ti je shum hot......

Pop those bottles pop those bottles


Ky tekst u dërgua nga  LeRodaRkbo   green4   karma
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet