Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Top 200

Blero - Hajde Shpirti Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Teksti:

Ilir Berani

Këngë e albumit:

"Dashurova"
Më beso kur të them këtë gjë
Si ti nuk është asnjë
Ty t'kam shpirt ty t'kam
Ty t'kam,për mua je e vetmja
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë

Merri sytë e mi dhe vështro
Merre zemrën time dhe dëgjo
Puthi buzët e mia dhe provo
Të dua perjete kete mos e harro
Ti më bën mua magji
Sa herë që mendoj n'ty
Le ta din të gjithë që e imja je

Ref. 2x:
Hajde shpirti im luje belin ti
Si ti nuk është asnjo
Sonte jem ne dy
Kam takuar shumë asnjo nuk gjeta dot
E Vetmja je n'këtë botë


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet