Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Blero - Shake Shake  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Dashurova"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shake Shake" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Etno Engjujt. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

100 kilogram mish dhe zjarri i ndezur ne oxhak
Ne mes te oborrit tash një tavoline e mbushur pak
Dridhen femnat nga muzika sonte te gjithë tani kercejne
Ne këtë tollovi te madhe nga një gote te gjithë e thejme
Gramafoni nuk pushon ta chon cdo neutron
Proton ne trupin ma shumë se bari te disponon
Biter Limon mos pi por q* mos rri ngreh weed ti weed ti
Një femen me anej rrin wannabe amerikano chikano
Veshun me lakosta me dosta hajne tosta me bosa
Shumë milet lezet nxehte po e sheh edhe vet
Ne këtë neje kam refleks kam oreks për seks
Pi beks eks dhe nuk kam asnjë kompleks
100% nëse mbrenda hin dichka ki me ngreh
Ky mu nxe nëse jo me bari atëherë me naj femen t`re

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahh

Ngrehi bari i pari ntrip nket ven
Dhe pastaj e ndezin ngrehin secili tash me ren
Këtu jon Ibra nga Dibra Ermali nga Lezha
Baki i tpestit kat qe ja ka nise me shite tesha
Shabani nga Lluzhani Behari nga Gostivari
Nora nga Diaspora me origjinë nga Vlora
Abeja nga Peja mad Lion nga Prishtina
Tarzani nga Lipjani dhe Van Dami nga Klina
Hip Hop Non stop kjo neje ta qet ynyren
Dhe ta shton disponimin e djersa ta mlon ftyren
Tash nuk ka ma liker ne frigorifer
Shumë njerëz jon pi e ja futin gjume ne kerr

Shake Shake, Bitch Shake ya boodiah
Oh man oh man its a prc partyah
Come on come all, n act crazyahh
Lady shake yo boody, make me feel sexyahhMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet