Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Blero - Survive  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2013

2013-07-15T18:00:19

Këngë e albumit:

"Fiksimi Im"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Survive" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dope (US). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Fuck 'em
Can't stop me think I'm messing around
You think I'm messin around
Well are you messin around with me
Truth is I've seen the ups and the downs
And through the losses and the founds
Well I'm right where I wanna be

Stop thinking everybody's shakin
You never get a break you're never gonna go
Stop thinking everybody's shakin
I never gotta break but

I survive
You can tryn but you can't deny me
I survive
Like a lie that just won't die
I survive

Fuck you ya think I'm messin around
You think I'm messin around
Well I ain't messin around you see
Back off you'll find your a*s on the ground
And when I roll through your town
Well I'll be layin you down to sleep

Stop thinking everybody's shakin
You never get a break you're never gonna go
Stop thinking everybody's shakin
I never gotta break but

I survive
You can tryn but you can't deny me
I survive
Like a lie that just won't die
I surviveMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet