Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Blero - 154  (Feat. Dani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

11/12/2016

2016-12-11T11:25:08+00:00

Featuring

Ramadan Krasniqi (Dani)


Fjal mbeten mbeten vetem fjal
a thu ku dal pa ty un tash
kejt jan msu me na pa bashk

Tash duhet me jetu bashk
edhe pse ne jemi nda
prap duhet mu perball

Si ka mundsi pas ne te dy
tjet nje mallkim i tij
tjet nje mallkim i tij
m'thuaj pse dikur t'thirrsha zemer
sot s'te thirri as ne emer
as ne emer

REF:
Se kjo buzqeshja jote
mbyti deri n'pafundsi
se mas saj u mashtrova
dhe isha shum i ri
qysh bre s'pate pak gjynah
qysh mujte me m'mashtru
veq zoti madh e din
veq aj ka me t'denu

E Tash mua mdhimet shum aj,
nje njeri i pafat
sikur un qe isha

Pse vazhdon?
Pse vazhdon ti te lendosh?
Me mekate ti jeto
nje dit do ta kuptosh

Si ka mundsi pas ne te dy
tjet nje mallkim i tij
tjet nje mallkim i tij
m'thuaj pse dikur t'thirrsha zemer
sot s'te thirri as ne emer
as ne emer

REF:
Se kjo buzqeshja jote
mbyti deri n'pafundsi
se mas saj u mashtrova
dhe isha shum i ri
qysh bre s'pate pak gjynah
qysh mujte me m'mashtru
veq zoti madh e din
veq aj ka me t'denu


Ky tekst u dërgua nga Erita1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet