A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Bingo


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/07/2018

2018-07-01T14:00:00


It's a long time that we try finding the lyrics to "Bingo" sung by Blero.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Blero attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Redis - Bingo

Bingo Bingo
E pash si po m'shef
Me sy plas me zemer
se di a po m'njef
Po bo sikur sdo
Po po bo sikur sdo
1 2 3 shif
Ca kam me bo

Bio bio
Dhe freshi ka stil
Jom ma fresh se vet freshi
Vec sa per ta dit
Punoj shum me arrit per ket dit
Kongt e mija me i dgju
Pse jo edhe
N'tjeter galaktik

Fantazin e kom temen
E ndrroj kur du un temen
Mos u merzit blink blink
Click clack damnnn

Click clack KGK ow damn
Click clack KGK ow damn
Click clack REDIS ow damn
Click clack go REDIS go damnnn

Hook:
Bingo bingo bingo x4
Bingo bingo bingo x4

Pum pum pum
Dikujt i prisha shum pun
Mall per ato qe m'dun shum
Pun pun
Aromen e suksesit e perdor si parfum

Idet e qarta
I kam te arta
Hakunamatata (Cheers)
S'flas per kurora
se e mbizotroj
Fronin tim si n'Sparta

Click clack
Hic mos u prek
Click clack
Hic mos u prek
(yeap) Thirrem superman
(yeap)Thirrem superman

Click clack KGK ow damn
Click clack KGK ow damn
Click clack REDIS ow damn
Click clack go REDIS go damnnn

Hook:
Bingo bingo bingo x4
Bingo bingo bingo x4

Dafi Derti - Bingo

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ne zemer t' bona bona bona

Ou kena shum pare se kush jena na
Po duket ashiqare share nuk foli vet per veti
Per mu po fol leki se krejt i kom mas veti
Na na na naa une jo nuk vuj per mane
Mana o ka vun per mu

Bingo vec nji here t'bjen zemer nese ti je me mu
Ou leki bon lekleki bon lek
Une ta boj jeten si prrallat me mbret
Si prrallat me mbret jena non stop
Nga shteti n'shtet ana anes botes bebe
Nga ti ke qejf veten zemren ty ta kom dhon
Arat plot me ganxha apo don mo?
Arat plot me ganxha apo don mo?

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo

Ou leki bon lek
Leki bon lek une ta boj jeten si prrallat me mbret
Si prrallat me mbret jena non stop nga shteti n'shtet
Ana anes botes bebe nga ti ki qejf
Veten zemren ta kom dhon
Arat plot me ganxha apo don mo?
Arat plot me ganxha apo don mo?
Nese don ti mo nese don ti mo

Merre merre merre merre merre qket buqet ti
Merre merre meri ere
Ene direkt fly
PUSHIME N'DUBAI
High

Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Bingo ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona bingo
Ne zemer t'bona bona bona bona

Rapmakkers - Bingo

Don-T.Ft.RapMakkeRs(MAREEkk&Nani-G)

Yeahh..DOn-T..RapMakkers-
LLadroowc-Beatz

RapMakkers(MAREEkk)

RapMakkers Don T drejt n`microfon
SI na sun gjan sse jem dallum prej 1 milion
Qa po don ma shum jem disponim maximum
percjellum me zoom kshyre kush ban boom
dikuna i vjen inati se venin e par e kem
nese nuk ta rrok normal per ty t`ron jem
e ti sa dush kalle venin e ti sa dush ban hite
kur explodon bomba jon mos thuj qe nuk e dite
shani sa dush shoki jem mue nuk ma nin
zanin ma keshni po ky za veshin tan po ta ngin
DDD Don T wow NaNi G edhe Unn...
Sun na shumzoni se perneve je fucking qun
E dite se dite ma von e nite skam qka boj
Kur na nin neve HAHA puplikun e tranoj
U nxe mircrofoni ta la pak me pushu
sjam un si tii microfonin e nxet me dhunuu

Ref: REF...Nani G

dridhne qeshtu shum zani let ju nihet
tash po jav jap msimin qyhs clubi n'tok shtrihet
kallxone drejt se ktu qka koka tu ba
ket bomb kush e pruni a pi qiellit vet ra

Nani G ...

Bingoo krejt e dini edhe ekeni qëllu
nani G nmic tash u afru met kallxu
keni pun me neve qe jena fucking rep
sille ka ta sillsh po un jom maj miri N'grrep
te ton te na ngulen te ton te na lidhen
krejt kqyrin e sillen te na meniher killen
sje shum e keqe amo spota njoh preceduren
e di qe tvjen inati po ngoma qifsha repturen
Spo du met fol o dhip e spo du as met pa
fjala e par nice e 2 po du met sha
tonat i kom ndor sikur letrat qi jon nkumor
zemer se kom perime mety jom ka boj humor
se sun po jav baj tripin me rrenat e juve
tash tu djek thoba mir e ki se vet u kruve
ska ma loj per juve se veq palidhje po han
se jom kaq i qart e reperat tjer get down

Ref: REF...Nani G

dridhne qeshtu shum zani let ju nihet
tash po jav jap msimin qyhs clubi n'tok shtrihet
kallxone drejt se ktu qka koka tu ba
ket bomb kush e pruni a pi qiellit vet ra

DON - T ...

shuj hiq mos fol se repin na pe bina
na pe sillum ket ven sikur gotat ntavolina
na na bash na 2 t'qartit jena qata
don-t edhe RapMakkers shuj rakin mos ma haa
rri qaty mir e kadal dale pshtille senin
mos u shty me neve se ta kallum krejt venin
jom qaj qet sun um ik kerkun se meniher tnxen
jam qaj i forti qe t'ngrezhag bash sikur tren
shuj shuj mos em kqyr me bisht syni
se ta msheli gojen sikur me qfar dush dryni
ma mir rrini se sun e shtyni ju kurr me neve
niher erdhe me mu could keve krejt hot u ktheve
se na jena qasi qe dina me gjet vetin
ndashe nbiqa ndashe nbela ndor e kom krejt shtetin
se qeshtu e keni veq me goj me qit zanin
normal se kom ket sen une ta di me ta qa microfonin
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019