A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - Falja  (Feat. Gasso & Fissi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/02/2019

2019-02-03T14:15:00

Featuring

Gasso

Video Production:

Imagine Films


GASSO
a pate meshir pak
Per mu a mendove pak?
Se ti vujtjen e deshe
Edhe besen e theve...

BLEORO
A pate meshire pak,
Per mu a mendove pak
Se ti kurr nuk ndryshove
Jo per mu nuk ndryshove...


Kthim nuk ja jo kthim nuk ka
Jo fle ska falje ska (x2)

Vec nje lutje kam per ty kam(x2)

Refreni
Falja falja te un nuk ka kthim
E lype ndarjen ndarjen
Mbaje si ngushllim
O Zot ti falja falja te un nuk ka kthim
Ajo me lotet dhe fjalet
Mori rrug pa kthim

FISSI
S'du me dit pse ti ike
Lotet qe i pike ja arrite qe t'ja piken
As s'du me dit ku o gabimi
S'du me dit per fajin a e ke ti a osht i imi
Tash e kom mledh guximin
Mir e di qe nuk o fillimi
Apo mesin si pjes e nje tregimi
E dashnis mes tradhtis e deshtimit
Lem mos e thuj mo asnji fjal
Noshta Zoti, po un s'du me ta fal
E ti ik tash...mos u kthe mos u kthe
Nuk pres asnji moment
Mos em sheh mos em sheh
Fjalen e fundit edhe t'paren
Pa arsye e lype ndarjen
Ke lujt me ndenja lozonjare
T'kam besu e per ty o ka m'vjen marre

Refreni
Falja falja te un nuk ka kthim
E lype ndarjen ndarjen
Mbaje si ngushllim
O Zot ti falja falja te un nuk ka kthim
Ajo me lotet dhe fjalet
Mori rrug pa kthim


Lyrics submited by #irini.me-Cards (2)

2019-02-08 20:06:33
Falja te unë nuk ka kthim
E lype ndarjen
Ndarjen mbaje si ngushllim
2019-02-06 08:30:51
A pate mëshire pak?
Për mu a mendove pak?
Se ti kurrë nuk ndryshove
Jo, për mu nuk ndryshove

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019