Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Blero - I Thash Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2019

2019-07-16T17:00:14

Këngë e albumit:

"6 Copë Jetë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Thash Te Dua" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet