Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Merri Syte E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

ti amo mi amore ti amo mi amoreeeee

Sme sheh po te mbaj ne duar
Po du dhimbjen me ta marr
Edhe lotet po I fshij ne Krahet e tu
Fotografin me ty e mbaj dhe pse ty smundem me mpaa nsyt e mi kurr nuk ke ndryshu

I lutem asaj me lot sdu me tpaa
Deri ne fund te jetes do tdu,se ti me ke mu

...
Ref:
Na dy do ja dalim dalim shikimin do ta fali fali
Ti merri syt e mi vec dhimbjen nama muu
Na dy do ja dalim dalim shikimin do ta fali fali
Ti merri syt e mi vec dhimbjen ama muuu

Mi amore mi amore mi amoooreee
Miiii amore ti amo mi amore ti amo mi amore ti amo mi amooree
E da shetisim Bashke rrugen ne...qeshnim... bashke ti se sheh gjithcka ka ndryshu vec bukurija jote ska ndryshu
Dikur haanim bashk dhe nje cope e ndanim bashk, dashuria Nuk ka mbaru do te jem gjithmon per ty ne krahet e tu
I lutem asaj me lot sdu me tpaa
Deri ne fund tjetes do tdu se ti mke muu
Ref:
Na dy do ja dalim dalim shikimin do ta falim falim ti merri syt e mi vec dhimbjen ama muu (×2)
Ajajajaja ajajajajaaa ajajajajaaaa


Ky tekst u dërgua nga BrunaBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2020
Video Produksioni: Imagine Films


Blero - Merri Syte E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merri Syte E Mi".
3. Video është e këngës "Merri Syte E Mi", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 1