Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerta Gace - Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Pafundesi me syte e ty une shoh
Je tek une edhe te ndjej kudo
Shpirt hyjnor I lindur nga kjo toke
…era, uji, zjarri qe me ngroh

Je ti qe me zjarrin tend zemren ma ndez
Je ti ai qe me magjeps
Je ti qe shpirtin tim e prek
Je ti qe me frymen tende me jep jete
Tek ti paqe une gjithmone do kem
Me ty ne rruge pa fund do jem

Dashuri me zemren tende ndjej
Eshte pasioni qe tek ti une gjej
Shpirt hyjnor I lindur nga kjo toke
…era, uji, zjarri qe me ngroh

Je ti qe me zjarrin tend zemren ma ndez
Je ti ai qe me magjeps
Je ti qe shpirtin tim e prek
Je ti qe me frymen tende me jep jete
Tek ti paqe une gjithmone do kem
Me ty ne rruge pa fund do jem

Lyrics by Marin JancoRenditja: Top 200
Publikimi: 15/08/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Pro Video


Më Shumë Këngë Nga Blerta Gaçe:


Komente 1


Blerta Gace - Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ti".
3. Video është e këngës "Je Ti", por nuk këndohet nga Blerta Gace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.