Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Motra Ime

nje yll naten ndriqon ,
per ty moter qe zemren ke thy.
sa veshtir eshte te jesh pa moter.
sa sa veshtir eshte kur tingllon fjala moter.
sa veshtir e kam ta duroj ket pikllim.
sa veshtir ta durosh ket permallim.
fjala moter tingellon shum mir,
por per mua eshte shum e veshtir

- poezi nga Blerta Simnica


- Poezia u dërgua nga Blerta -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3


Më shumë nga Blerta Simnica


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet