A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Trimat E Vendit

Kur erdh lufta e fundt
Trimat u quen n'kam
Jasharajt e Prekazit
Lan jeten per te tan

Shum trima tjer
Lan ket jet per liri
Lan jeten per te tan
Lan jeten per Shqiptari

- poezi nga Blerton Fazliu


Nuk ka akoma asnjë votë
  • Më shumë nga Blerton Fazliu:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019