Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Bleta - Shume Lehte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2016

2016-12-18T14:54:20

Teksti:

Vig PoppaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Lehte" kënduar nga Bleta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bleta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bleta Brovina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet