A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bleta - Ikim  (Feat. Mc Kresha)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2017

2017-07-19T11:59:40

Featuring

Mc Kresha

Lyrics:

BimBimma


[Bleta:]
Qka m'ke bo m'ke bo m'ke bo
Qka m'ke bo m'ke bo mke bo
Qka m'ke bo m'ke bo mke bo
Qe veten sun e nali
Qka mke bo mke bo mke bo
qe per ty m'merr malli
Qka mke bo mke bo mke bo
qe veten sun e nali
qka mke bo mke bo mke bo
qe per ty m'merr malli

Une ty kom me t'ndjek
edhe me shku shum laaarg
kudo qe je

Ikim na dy ikim na po ikim na dy bashk
ikim nKaraibe mu shetit me Cadillac
ikim na dy ikim na po ikim na dy larg
veq t'jena baaashk...

[MC Kresha:]
Qa o per ni nat zemer nuk o per gjith
t'dhezi si spliff t'qoj nalt si n'lift
dyt bashk tu bo drift tu e nda do hash zift
mos em ik tash prit se per pak m'ra t'fikt
fly si G6 a po vjen ncockpit?
S'don me ardh n'trip athere hypi taxit
I rock shit, tu bo stunt-a pej promshit
si me kon pi jashtit po menoj pi Marsit
veq sa erdha parzit, mamini bagazhet
sexy pot rrin n'qat bikini tatuazhet, huh
Hey! Hey! Oj ti ma e mira e pllazhit!
Tjerat femna s'po shihen pi makiazhit
s'jom i llafit, ODB I love that raw shit
kta kan qef me m'pa tu ra shit, huh-huh
edhe nese bi, bim n'shtrat t'mnafshit (mendafshit)
jom too lit axhit, mirupafshim.

[Bleta:]
Qkaa, m'ke bo, m'ke bo, mke boo
Qe veten sun e nali
Qkaa, m'ke bo m'ke bo m'ke boo
Qe per ty m'merr malli
Qkaa, mke bo mke bo, mke boo
qe veten sun e nali
qka mke bo mke bo mke bo
qe per ty m'merr malli

Per neve ska gabime
mes neve ska dyshime
te na nuk ka ndryshime
se ska gabime ska gabime
une ty kom me t'ndjek
edhe me shku shum larg
kudo qe jeee
ikim na dy ikim na po ikim na dy bashk
ikim nKaraibe mu shetit me Cadillac
ikim na dy ikim na po ikim na dy larg
veq t'jena baaashk...

Qka m'ke bo m'ke bo m'ke bo
Qka m'ke bo m'ke bo mke bo
Qka m'ke bo m'ke bo mke bo


Lyrics submited by Denis BajraktariKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019