Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blleki - Yeah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yeah".
3. Video është e këngës "Yeah", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Yeah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/12/2017

2017-12-10T18:05:24+00:00Yeahh kujt i bojshe filma n'muhall x2
Shiteshe kishe i fort Yeahh
Tash repin e kam ndor Yeahh!!
Po deshe mem kallzu qka osht rrep
Tash un te kallzoj cka oshte rrep Yeahh!!

Pata sprovie ne jet i kalov te gjitha Yeahh!! X2
Sot ja ku jam Yeahh!
Mirta aq shum nalt qe ti as senem m'prek
Jeten e kisha krejt sprova Yeahh!

Jeten e kam ber si nfilma x2
E ti tkom leshu aq posht qe askush smund met ngree Yeahh!!
Pata deshtime ne jet por prap jam ketu!
Tash kalloju njerzive tuaj qe senem mprek Yeahh!!

Tash e kam rrit famen sa kejt tuat !!
Bashkpunmet me s4mm te plotat Yeahh!!
Mritem der ktu ku ty sen ke mrri Yeahh!!!
Ku jam une ti sen mrish Yeahh!!


Ky tekst u dërgua nga Arbi Salia
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet