Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blodi - L’Immortale  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/11/2019

2019-11-28T16:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "L’Immortale" kënduar nga Blodi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Blodi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet